GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 5762292
*
nr 576 2292
Vaser
4 st, Keramik, höjd: 16-26
Kondition: nagg
Utrop:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 april 2009
kl 19:56:56
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik vaser
-
6245 Vaser
+ ljusstake, 3 delar, Bertil Vallien & Ulrica hydm..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:29
-
6246 Vaser
2 st, "Nachtmann", glas. Höjd: 24 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:49
-
6102 Vaser
3 st, Stengods. Höjd: 16-20 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:08
*
Vaser
Kondition: nagg
nr 576 2292
Vaser
4 st, Keramik, höjd: 16-26
Kondition: nagg
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Sista tid för bud online: |
måndag 6 april 2009 |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik vaser
-
6245 Vaser
+ ljusstake, 3 delar, Bertil Vallien & Ulrica hydm..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:29 -
6246 Vaser
2 st, "Nachtmann", glas. Höjd: 24 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:49 -
6102 Vaser
3 st, Stengods. Höjd: 16-20 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:08